هتل لیلا آمبینس دهلی

این هتل جزو بهترین هتل های ۵ ستاره شهر دهلی محسوب می شود. این هتل با مرکز شهر دهلی کمتر از ۲۰ دقیقه با اتومبیل در صورت عدم وجود ترافیک سنگین فاصله دارد. ۲ استخر روباز، مرکز اسپا، باشگاه بدنسازی بخشی از خدمات این هتل لوکس ۵ ستاره است.

هتل لیلا آمبینس کانونشن دهلی مجهز به اتاق های بسیار مدرن و لوکس با طراحی کاملاً مدرن و امروزی است. اتاق های هتل امکاناتی همچون تلویزیون صفحه تخت، چای ساز و قهوه ساز، حمام اختصاصی با وان و دوش، سشوار، مینی بار است. شما در مدت اقامت تان در این هتل لوکس و مجلل اقامتی راحت و آرامش بخش خواهید داشت.

میهمانان هتل لیلا آمبینس می توانند از خدمات عالی اسپای شانایا استفاده و نهایت لذت را ببرند و آرامش داشته باشند. هتل های مجهز به حمام ترکی و سونا است. سالن یوگا بعد از استخر واقع شده است. سالن زیبایی، اتاق های کنفرانس و جلسه از دیگر امکانات هتل است. در هتل لیلا آمبینس شما این امکان را دارید که طعم های متفاوت غذاهای شمال هندوستان و جنوب شرق آسیا را در رستوران های ویژه این هتل تجربه کنید. غذاهای چینی و غربی هم تقریباً همه روزه برای وعده های ناهار و شام در دسترس مسافرین این هتل خواهد بود. انواع نوشیدنی ها و کوکتل ها در کافه های متنوع این هتل نیر موجود است. هتل لیلا آمبینس با فرودگاه بین المللی دهلی حدود ۴۵ دقیقه با اتومبیل فاصله دارد. هتل لیلا آمبینس دارای ۴۸۰ اتاق و سوئیت است و یکی از هتل های خوب برند  THE LEELAاست.

گالری تصویر

شیده در شبکه های اجتماعی

Facebook Transparent Pics 18
Social Instagram New Circle 512
Telegram Ui Sign Round 512
Twitter Circle Color 256

تماس با ما

آدرس:شیراز-شهرک گلستان-بلوار علامه امینی- ابتدای خیابان آهار-طبقه فوقانی بانک انصار

تلفن: 07136201604 و 07136203173

فکس:07136202851

موبایل:09177000459