هتل فور سیزن

این هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره برتر قرار دارد. یکی از دلایل برترین بودن هتل موقعیت جغرافیایی هتل است که در قلب شهر سن پترزبورگ قرار دارد. این هتل به بیشتر مناطق تاریخی و دیدنی سن پترزبورگ نزدیک است. ساختمان هتل مربوط به قرن ۱۹ میلادی است.

اتاق های هتل از امکانات بسیار لوکسی برخوردار هستند و دکور اتاق ها به سبک معماری امپراتوری روسیه ساخته شده است. اتاق ها دارای اتاق نشیمن جداگانه با مبلمانی لوکس هستند. در تمامی اتاق های هتل مینی بار و دستگاه قهوه جوش تعبیه شده است تا مهمانان در هر زمانی از شبانه روز به نوشیدنی دسترسی داشته باشند. حمام اتاق ها از سنگ مرمر گران بها ساخته شده اند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

رستوران Tea Lounge در وعده های صبحانه و ناهار غذاهای روسی و اروپایی را برای مهمانان سرو می کند. در رستوران Percorso هتل فور سیزن لیون پالاس یک منوی ممتاز از غذاهای ایتالیایی در اختیار مهمانان قرار می گیرد و نیز این رستوران در تمامی وعده های صبحانه، ناهار و شام آماده خدمات رسانی به مهمانان است. رستوران Sintoho در وعده شام غذاهای کانتونی، چینی و ژاپنی را برای مهمانان سرو می کند. بار هتل طیف گسترده ای از نوشیدنی ها و تنقلات را برای مهمانان فراهم آورده است. نکته دیگر درباره این هتل قهوه های آن است که از شهرت خوبی برخوردارند

یکی از ویژگی ها هتل امکان آوردن حیوانات خانگی به داخل هتل است. از دیگر امکانات هتل فور سیزن لیون پالاس سنت پترزبورگ می توان به خدمات کامل اسپا، استخر، سونا، خدمات نگهداری از کودکان و غیره اشاره کرد.

کارمندان این هتل به زبان های چینی، ترکی، روسی، ایتالیایی، مجارستانی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی و عربی مسلط هستند. میدان ورتسوایا با هتل ۳۰۰ متر فاصله دارد. کلیسای جامع سنت اسحاق با هتل فقط ۱۰۰ متر فاصله دارد.

شیده در شبکه های اجتماعی

Facebook Transparent Pics 18
Social Instagram New Circle 512
Telegram Ui Sign Round 512
Twitter Circle Color 256

تماس با ما

آدرس:شیراز-شهرک گلستان-بلوار علامه امینی- ابتدای خیابان آهار-طبقه فوقانی بانک انصار

تلفن: 07136201604 و 07136203173

فکس:07136202851

موبایل:09177000459